logotype

O instruktorce

Kurzy a semináře vede Frída Gedeonová, certifikovaná lektorka od Dinah Rodrigués. 

Vizitka instruktorky:

 • Vzdělání: VŠE

 • Specializace: Hormonální jógová terapie dle Dinah Rodrigués, Power jóga, Vinyasa jóga, Jóga pro těhotné, Hatha jóga, Jóga pro děti.  

 • Certifikace:
  - Silva Mind Control, Reiky  
  - Reconnective Healing I.a II. st. (Hamburk)
  - Reconnective Healing III.st. (Praha)
  - Instruktor aerobiku a fitnes 
  - Jóga pro těhotné syst. A.S.
  - Power jóga instruktor 
  - Vinyasa jóga instruktor 
  - Škola Hatha Yogy - Hatha jóga instruktor 
  - Kranio-sakrální techniky 
  - Sportovní masáž 
  - Jóga a Védanta - intenzivní kurz v Indii
  - Jóga pro děti 
  - Hormonální Jógová Terapie pro hormonální nerovnováhu - certifikovaná lektorka od Dinah Rodrigués
  - Hormonální Jógová Terapie pro diabetiky - certifikovaná lektorka od Dinah Rodrigués
  - Hormonální Jógová Terapie pro andropauzu (pro muže) - certifikovaná lektorka od Dinah Rodrigués 

 • Motivace: Když se mi naskytla ta správná doba a příležitost cvičit jógu, neváhala jsem a začala, i když v pozdějším věku. Bylo to správné rozhodnutí, protože jóga mi nejenže obohatila život, ale zlepšila zdraví, paměť a rozvinula intuici. Zformovala se mi postava, tělo zpružnělo. Potřebovala jsem však na to víc let. Když jsem četla na internetu o HJT od D. Rodrigués, řekla jsem si, že ve svých 60 letech si cviky vyzkouším přímo u ní. A žasla jsem nad propracovanou sestavou cviků, po kterých jsem se cítila opravdu báječně. Začala jsem cvičit pravidelně doma a výsledky se záhy dostavily: zmizely "menopauzní" symptomy, zpevnělo mi celé tělo. Cítím se mladá, vitální, plná síly a energie a všimlo si to i moje okolí. A jako bonus: uznání mého manžela, že takové pevné tělo a hebkou pleť jsem neměla ani za mlada. (jsme spolu již 38 let).  

 • Zkušenosti: Zjistila jsem, že tím, že v HJT se jógové pozice provádí dynamicky a jsou zesíleny účinnými dechovými technikami a bandhami (uzávěry), o to rychleji a účinněji působí na celé tělo a výsledky nenechají na sebe dlouho čekat. Už jen to, že se mi začínající osteoporóza zlepšila o 15% a znormalizovala se funkce štítné žlázy, mně stojí za to. Proto ji doporučuji všem ženám i v pozdějším věku. Stačí doma 30 min. 3-4x v týdnu.

 • Cíle: Ráda bych své nasbírané vědomosti a zkušenosti předala všem, kteří mají zájem, formou cvičení, seminářů, kurzů, individuálních lekcí a poradenství.

Instruktorka Frída Gedeonová s autorkou Hormonální jógové
terapie Dinah Rodrigués (www.dinahrodrigues.com.br).

- © www.kurzy-hormonalni-jogy.cz (2019) -