Nebude pro mě celodenní seminář příliš náročný, pokud jsem jógu nikdy necvičila?

Hormonální jógovou terapii můžete začít cvičit v každém věku a to i v případě, že jste jógu nikdy necvičili. Cviky jsou jednoduché ale velmi účinné. V případě jakýchkoliv potíží Vám lektorka cviky přizpůsobí.

Co když se na přihlášený seminář nebudu moct dostavit?

Pokud svou neúčast potvrdíte do 14 dnů před zahájením semináře, záloha se vrací v plné výši. Při zrušení účasti méně než 14 dní před začátkem semináře se již záloha nevrací, avšak je možné za sebe poslat náhradnici.

Kolik stojí účast na semináři?

Cena 10 hodinového semináře je 2500 Kč. Zahrnuje podrobný a individuální přístup pro každého jednoho účastníka a rovněž instruktážní materiál pro následné samostatné cvičení doma. Součástí je i přednáška "Jak se dostat na pozitivní vlnu?"

Probíhá cvičení ve velkých skupinách?

Z důvodu povahy HJT je počet míst omezený a cvičení probíhá v menších skupinkách, aby se lektorka mohla věnovat každé cvičence zvlášť a zkontrolovat u ní každý cvik a techniku. Správné provádění celé sestavy je totiž velmi důležité.

Mohu hormonální jógovou terapii cvičit i když nemám žádné problémy?

Ano. Cvičení hormonální jógové terapie harmonizuje celý hormonální systém a pomáhá v jeho správné funkci. Podporuje plodnost, pomáhá zvyšovat imunitu a omlazovat tělo. Ženy se díky ní cítí lépe.

Kdy se doporučuje hormonální jógovou terapii necvičit?

HJT by neměla být cvičená při těhotenství, endometrióze, rakovině prsu, krátce před nebo po operacích, při pokročilé osteoporóze, zánětu vnitřního ucha, srdečních potížích, velkém myomu dělohy a při neznámých bolestech břicha.

Pro jaký věk je hormonální jógové terapie vhodná?

HJT je vhodná pro ženy v plodném věku a rovněž pro ženy před a po menopauze. Pomáhá zlepšovat, ozdravovat a znovu aktivovat jejich hormonální systém. Je vhodná i pro mladé ženy, které mají problém s hormonální nerovnováhou.

Pro jaký věk je hormonální jóga nevhodná?

HJT se nedoporučuje dětem a mladým dívkám, které teprve nedávno začaly menstruovat a nemají žádné problémy.